Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  2012 Tişört Modelleri Erkek ve Kadın İçin

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  2012 bilindiği üzere kıyafet modasında oldukça iddialı renklerle başladı. Fosforlu ve baskın renkler sıklıkla artık kıyafetlerde kullanılıyor. Özellikle de tişörtlerde bol renk ve baskı kullanılmış. Bu yılın tişört modası espri ve zekayı içinde barındırıyor. İnceden dokunduran esprili baskılar, karikatürler, çeşitli işaretlerle renklendirilmiş ve daha eğlenceli hale getirilmiş.

  Erkek Tişört Modası : Erkeklerin tişörtleri de bu yıl bayan tişörtlerinden aşağı kalır değil. En az bayan tişörtleri kadar renkli ve dikkat çekici erkek tişörtleri bu yıl çok moda. Simsiyah bir tişörtte bile oldukça afilli bir amblem, işaret ya da esprili ve baskın bir cümle görmeye artık alışsanız iyi olur. Artık erkekler tişörtleri renkten çok üzerindeki baskıya göre seçmek zorunda. Tabiki tişörtte bu yılın bombası kuru kafalar sıkça tişörtlerde kullanılmış kuru kafa baskıları göreceğiz.

  Bayan Tişört Modası : Bayan tişörtleri de bu yıl her yıldan çok daha renkli. Baskın ve göz alıcı renklerle bezenmiş bayan tişörtlerinde bu yıl en çok kullanılan baskılar tabiki çiçek ve kelebekler oluyor. Özellikle de kuru kafa modası bu yıl hem erkek hem de bayanda çok revaşta.

  Çiftler İçin Tişört Modası : Ünlülerden başlayan bu çiftlere özel tasarlanan tişört furyası 2012’de resmen patlama yaptı. Özellikle sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerin kurtarıcısı konumuna gelen çift tişörtleri çok farklı tarzlarda tasarlanmış. Dilerseniz romantik dilerseniz esprili dilerseniz de iğneleyici bir o kadar da komik tişörtler bulmanız mümkün. Çiftleri oldukça sempatik gösteren bu tişört modelleri için aşağıdaki modellerden birini siz de sevgilinizle değerlendirebilirsiniz.

  Bu Kelimelerden Geldiler: ayni model kadin erkek gomlek modelleri,bay bayan aynı kıyafetler,Bay bayan aynı tişört ler,kadın erkek aynı gömlekler,kiz ve erkek icin ayni gomlekler

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com