Anasayfa / Dekorasyon / Avize Modelleri ve Fiyatları

Avize Modelleri ve Fiyatları

avize modelleri 1

Avize Modelleri ve Fiyatları

Avize modelleri gün geçtikçe daha modern bir hale gelmektedir. Uzaktan kumandalı ve led ışıklı avizeler daha çok satılmaya başladı. Modern ledli avizelerde birden fazla renkte aydınlatmalar da kullanılmaktadır. Uzaktan kumandayla ışığı açıp kapatırken ışığın rengini de seçebiliyorsunuz. Evinizi modern tasarım kullanıyorsanız bu avizeler salonunuza oldukça güzel bir görünüm katacaktır. Eğer evinizi klasik mobilyalardan oluşuyorsa klasik avizeler salonunuzda daha güzel bir görünüm katacaktır. Klasik avizlerin modası hiçbir zaman bitecek gibi görünmüyor.

Avize fiyatları avizede kullanılan malzeme ve üretimine göre değişmektedir. Eğer avize seri üretim bir avizeyse uygun fiyata alabilirsiniz ama avizeyi özel yaptırmak isterseniz fiyatlar oldukça yükselmektedir. Avize fiyatları 50 TL ile 50Bin TL arasında değişmektedir.

Avizeler kullanım yerine ve evin dekorasyonuna göre seçmeniz gerekmektedir. Yatak odasında avize kullanmak istiyorsanız daha küçük ve daha zarif modelleri yatak odanızı daha güzel gösterecektir. Seri üretim avizelerden almak istiyorsanız büyük yapı mağazalarında oldukça ucuza modern ve klasik avizelerden bulabilirsiniz. Koçtaş, Praktiker, Tekzen ve Bauhaus gibi yapı marketlerinde bir çok çeşit avize modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer evinizde özel üretim avize istiyorsanız aydınlatma firmalarından isteğinizi belirterek teklif isteyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>