Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
avize modelleri 1

Avize Modelleri ve Fiyatları

admin 25 Nis 2012 Dekorasyon  0

Avize modelleri gün geçtikçe daha modern bir hale gelmektedir. Uzaktan kumandalı ve led ışıklı avizeler daha çok satılmaya başladı. Modern ledli avizelerde birden fazla renkte aydınlatmalar da kullanılmaktadır. Uzaktan kumandayla ışığı açıp kapatırken ışığın rengini de seçebiliyorsunuz. Evinizi modern tasarım kullanıyorsanız bu avizeler salonunuza oldukça güzel bir görünüm katacaktır. Eğer evinizi klasik mobilyalardan oluşuyorsa klasik avizeler salonunuzda daha güzel bir görünüm katacaktır. Klasik avizlerin modası hiçbir zaman bitecek gibi görünmüyor.

Avize fiyatları avizede kullanılan malzeme ve üretimine göre değişmektedir. Eğer avize seri üretim bir avizeyse uygun fiyata alabilirsiniz ama avizeyi özel yaptırmak isterseniz fiyatlar oldukça yükselmektedir. Avize fiyatları 50 TL ile 50Bin TL arasında değişmektedir.

Avizeler kullanım yerine ve evin dekorasyonuna göre seçmeniz gerekmektedir. Yatak odasında avize kullanmak istiyorsanız daha küçük ve daha zarif modelleri yatak odanızı daha güzel gösterecektir. Seri üretim avizelerden almak istiyorsanız büyük yapı mağazalarında oldukça ucuza modern ve klasik avizelerden bulabilirsiniz. Koçtaş, Praktiker, Tekzen ve Bauhaus gibi yapı marketlerinde bir çok çeşit avize modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer evinizde özel üretim avize istiyorsanız aydınlatma firmalarından isteğinizi belirterek teklif isteyebilirsiniz.

2014 süslü çam ağacı modelleri
2014 süslü çam ağacı modelleri
2014 Mutfak zemin taş modelleri
2014 Mutfak zemin taş modelleri
Evde mum nasıl yapılır?
Evde mum nasıl yapılır?
743d288db730cc6d40861fad89f088df
Bebek Odası Modelleri 2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir