Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 971 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Bahariye Halının Yeni Modelleri

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Bahariye halı Pop Art koleksiyonu ile halıda yeni bir dönem başlattı. Bahariye halının piyasaya yeni çıkardığı Pop Art koleksiyonu modern ev dekorasyonu seçimlerinde tamamlayıcı olacaktır. Gençlerin tercihi olan modern ev dekorasyonları ile uyumlu konsepti yakalamak isteyenler Bahariye halı Pop Art koleksiyonundaki desenler arasında tercih yapmakta zorlanabilirler. Pop art desenlerinde her kesin zevkine uygun bir halı sunan Bahariye önce vitrinlerde, sonra salonlarda yer almaya başladı. Bahariye Halı’nın İstanbul tutkunu ailelerin tercihi olacak. İlhamını İstanbul’dan Londra ve Venedik’ten alan koleksiyonda modellere uygun tonlarda renkler seçilmiş. Pop Art koleksiyonda kız kuleli, pullu, gitarlı, pusulalı, yazılı gibi sıradışı çizgiler taşıyan halılar var. Ofiste, salonda mutfakta, genç odalarında kısacası her alanda kullanılacak şık modern, zevkli ve sıra dışı ile de öne çıkıyor. Halıda yeni bir çığır açacak iddialı, trend modeller ebatına göre 150 TL ile 655 TL arasında değişen fiyatlarda Bahariye yetkili satıcılarında tüketiciye ulaşıyor.

  Bahariye halının çok şık desenlerde sunulan yeni koleksiyonundan en çarpıcı halı modellerine birlikte bakalım.

  Bu Kelimelerden Geldiler: istanbul desenli halı,istanbul desenli halılar,istanbul desenli halı modelleri,istanbul yazılı halılar,kız kulesi desenli halı,istanbul desenli halı fiyatları,istanbul temalı halı,kız kulesi halı,kız kuleli halı,istanbul temali halilar

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com