Anasayfa / Kadın / Evde Romantik Ortam Hazırlama

Evde Romantik Ortam Hazırlama

romantizm

Evde Romantik Ortam Hazırlama

Evde romantik bir ortam nasıl hazırlanır ? Sevdiğiniz adama güzel bir gece mi yaşatmak istiyorsunuz ? Evi nasıl daha romantik hale getireceğinizle ilgili ip uçlarını takip edin.

Bir erkeği etkilemeniz için illa ki seksi elbiseler giymeniz, güzel bir restoranda yemen yemeniz yada alkolün dibine vurmanız gerekmez. Onu kendi evinizde hoş bir ortamda ağırlayarak ta oldukça etkileyebilirsiniz.

Işıklar kapansın : Loş ışık her zaman etkileyici olmuştur. Işıklar tamamen kapalı olsun. Ancak güzel kokulu mumların ışığına kimse hayır diyemez. Loş ışığa ayak uydurur gibi sakinliğinizi koruyun. Ağır hareket edin. İçeri girer girmez zaten mum ışığı karşınızdakinin kalbinin ritmini artmasını sağlayacak. Mumların yanına hafif kokulu bir tütsü de fena olmaz. Baharat ve çiçek kokularının afrodizyak etkisi yarattığını da unutmayalım.

Yastıkları kullanın : Koltuk tepesinde oturmaktansa yere atacağınız yastık yada puflarda oturmanız hem daha fazla yakınlaşmanızı hem de daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

Güzel bir sofra kurun : Tamamı sizin yaptığınız yemeklerden oluşan şık bir sofra kurun. Erkeğin karnını doyurmak oldukça önemlidir. Bunu yumuşak bir müzik ve mum eşliğinde yaptığınızda inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz. Unutmayın erkeği yumuşatmak tamamen sizin elinizde.

Elektronik eşyalara elveda : Başta cep telefonu olmak üzere evdeki tüm elektronik eşyalar kapansın. Bu sessizlik karşınızdakinin nefes alış verişini duymanızı sağlayacak. Nefes sesi bilinen en etkileyici sestir. Bundan sonrasını hayal gücünüze bırakıyorum 😉

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>