Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Facebook Giriş Sayfasını Değiştirme

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  İnternet deyince artık akla ilk gelen şüphesiz ki facebook oluyor. Birçoğumuzun vazgeçilmezi olan facebook tabi ki kendini sürekli yenileyerek sıradanlaşmaktan kurtuluyor. Tıpkı zaman tünelinde olduğu gibi. Artık bilgisayarımızı açar açmaz ilk açtığımız ilk karşımıza çıkan sayfa olan facebooku    daha farklı tasarımlarla görmek mümkün. Sıradanlaşmış yerine daha renkli ve bambaşka bir facebook giriş sayfasına sahip olmanız mümkün. Artık günde defalarca giriş yaptığınız facebook size kendi seçtiğiniz arka plan fotoğrafını kullanma imkanı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken çok basit :

  Facebook giriş resminizi değiştirmeye başlamak için öncelikle bu kısmı tıklayarak Chrome Web Mağazasını  ziyaret edin, açılan ekranın sağ üst köşesinde mavi kutu içerisinde CHROME’A EKLE alanına tıklayın. Ekranda karışınıza çıkacak olan yeni uzantıyı onaylayın, işleminize EKLE butonunu tıklayarak kurulumu tamamlayın. Tamamlamanın ardından facebook giriş sayfasına gelin ekrana gelecek olan kutucuğun sağ kısmında karşınıza çıkacak    işaretine tıklayın, tıklamanın ardından karşınızdaki boş, beyaz ekrana tercih ettiğiniz arka plan fotoğrafının adresini yapıştırın ve giriş sayfanızı değiştirme işleminizi tamamlamış olacaksınız.

  Bu Kelimelerden Geldiler: facebook giriş sayfasını değiştirme,facebook giriş,facebook ana sayfa değiştirme,facebook giri facebook giri facebook giri facebook giri,facebook açılış sayfasını değiştirme,face giriş sayfası değiştirme,facebook giriş sayfası ayarlama,facebook giriş sayfası

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com