Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 971 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Grinin 50 Tonu Kitap Özeti

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Grinin Elli Tonu kitabı erotik konusu ve dili nedeniyle adından çok söz ettiren ve satış rekorları kıran kitaplar arasında yer aldı. İlk olarak sadece dijital ortamda paylaşılan bu kitap büyük ilgi görünce basıldı. Harry Potter’ın üçlemesinin son kitabının da rekorunu ele geçirdi. Ülkemizde Pegasus yayınları tarafından çıkarılan orijinal adıyla Fifty Shades of Grey adlı kitap toplam 34 dile çevrildi. Yazar Erika Mitchell’in E.L James takma ismiyle yazdığı “” isimli romanı Fransa’da satış rekoru kırdı. Yazar Fransa’daki imza gününde 40 bin kitabını imzaladı. Ayrıca imza gününün ardından kitap Fransa’da 15 bin satarak Harry Potter üçlemesinin son kitabının rekorunu da kırdı. Dünya çapında 40 milyonda fazla satan, kitapta zengin bir iş adamıyla bir üniversite öğrencisi arasında yaşanan ilişki konu ediliyor. Yetişkin okurlar için önerilen kitapta romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı konu işlenmiş. Kitabın yakında filminin çekilmesi planlanıyor. 

  Grinin 50 Tonu  Özeti

  Edebiyat öğrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana’nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır…

  Grey’in sıra dışı istekleri karşısında şaşıran, ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Ana, Christian’ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.

  Gray zor çocukluk ve gençlik geçirmiş hasta ruhlu bir adamdır. İlk gençliğinde sado-mazo eğilimi olan annesinin bir arkadaşı tarafından kullanılıp yönlendirilmiş, normal bir ilişki kurmayı beceremeyen, dokunulmaya katlanamayan zor bir genç adam. Aslında kitabın yatak odası bölümleri Türklerin genel anlayışa biraz ters gelebilir. Ama bu nedenle tüm kitaba ‘ucuz porno’ muamelesi yapmak haksızlık olur. Çünkü hikayesi iyi.’O’ bölümler çıkarılsa Tüm hikaye tek bir kitapta anlatılabilirmiş. Kitap bir üçleme olarak sunuluyor. Yabancı dil bilenlerin orijinalini okumaları tavsiye ediliyor.

  Yazar:E L James

  Çevirmen:Sevinç S. Tezcan

  Bu Kelimelerden Geldiler: grinin elli tonu özet,grinin 50 tonu özet,grinin elli tonu özeti,grinin elli tonu kitap özeti,grinin 50 tonu özeti,grinin 50 tonu kitap özeti,grinin 50 tonu,grinin elli tonu kesitler,drnin 50 tonu biraz oku,grinin elli notu kesitler

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com