Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
meb-vitamin

Meb Vitamin Kaydol ve Giriş Yap

admin 22 Nis 2012 Eğitim  0

Türktelekom ve MEB’in öğrenciler için geliştirdiği ortak proje oldukça ilgi görmeye başladı. Meb vitamin eğitim ve öğretime destek amaçlı kurulmuştur. Meb vitamin ücretsiz olarak kullanılmaktadır ve alt yapısı TürkTelekom tarafından sağlanmaktadır. Meb vitamin şuan ilköğretim ve lise öğrencileri faydalanmaktadır. İlköğretim öğrencileri sadece okul bilgisayarlarında kullanabilirken öğretmen ve lise öğrencileri diledikleri bilgisayardan MEB Vitamin’e giriş yapabilmektedir.

Meb Vitamin kullanabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Meb vitamin kaydolmak için öncelikle http://www.vitaminegitim.com/ sayfasına girmelisiniz. Açılan sayfada öncelikle size ait olan bilgiyi seçiyorsunuz sonra yönlendiren sayfada orta bölümde bulunan “Ücretsiz Üye Ol” bölümünden TC kimlik no ve doğum tarihinizi girip “Devam” bağlantısına tıklayarak Meb Vitamin kayıt olma işlemine başlayabilirsiniz.

Meb vitamin kayıt olan öğrenciler girişi https://www.vitaminegitim.com/giris/ bağlantısından yapmaktadır. Meb Vitamin ana sayfasına girip giriş bölümünden TC kimlik no ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

Meb vitamin öğretmenler için geliştirdiği portalına giriş yapabilimek için ise http://www.vitaminogretmen.com/ bağlantısını açmaları gerekmektedir.

Öğretmen ve öğrenciler için eğitim konusunda büyük destek veren Meb Vitamin yakında Veliler içinde bir hesap oluşturacak. Meb Vitamin kayıt olma ve giriş yapma konusundaki sorunlarınızı bizimle paylaşarak yanıt alabilirsiniz.

zenmatenedir-585x329
Yasaklı Sitelere Girişte ZenMate Nasıl Kullanılır?
cepten-bedava-internet-2013
Cepten nasıl bedava internete girilir?
dilekce
Okul müdürlüğüne dilekçe nasıl yazılır?
Facebook Şifresini Unuttum!
Facebook Şifresini Unuttum!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir