Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Meb Vitamin Kaydol ve Giriş Yap

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Türktelekom ve MEB’in öğrenciler için geliştirdiği ortak proje oldukça ilgi görmeye başladı. eğitim ve öğretime destek amaçlı kurulmuştur. ücretsiz olarak kullanılmaktadır ve alt yapısı TürkTelekom tarafından sağlanmaktadır. şuan ve öğrencileri faydalanmaktadır. İlköğretim öğrencileri sadece okul bilgisayarlarında kullanabilirken ve öğrencileri diledikleri bilgisayardan MEB Vitamin’e giriş yapabilmektedir.

  Meb Vitamin kullanabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Meb vitamin kaydolmak için öncelikle http://www.vitaminegitim.com/ sayfasına girmelisiniz. Açılan sayfada öncelikle size ait olan bilgiyi seçiyorsunuz sonra yönlendiren sayfada orta bölümde bulunan “Ücretsiz Üye Ol” bölümünden TC kimlik no ve doğum tarihinizi girip “Devam” bağlantısına tıklayarak Meb Vitamin kayıt olma işlemine başlayabilirsiniz.

  Meb vitamin kayıt olan öğrenciler girişi https://www.vitaminegitim.com/giris/ bağlantısından yapmaktadır. Meb Vitamin ana sayfasına girip giriş bölümünden TC kimlik no ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

  Meb vitamin öğretmenler için geliştirdiği portalına giriş yapabilimek için ise http://www.vitaminogretmen.com/ bağlantısını açmaları gerekmektedir.

  Öğretmen ve öğrenciler için eğitim konusunda büyük destek veren Meb Vitamin yakında Veliler içinde bir hesap oluşturacak. Meb Vitamin kayıt olma ve giriş yapma konusundaki sorunlarınızı bizimle paylaşarak yanıt alabilirsiniz.

  Bu Kelimelerden Geldiler: vitamin kaydol,meb vitamin kaydol,vitamin giriş yap,meb vitamin,meb vitamine kaydol,meb vitamin giriş yap,meb vıtamin üye ol,Vitamin Eğitim Giriş Yap,meb vitamin giriş,meb vitamin kayıt ol

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com