Anasayfa / Eğitim / Meb Vitamin Kaydol ve Giriş Yap

Meb Vitamin Kaydol ve Giriş Yap

meb-vitamin

Meb Vitamin Kaydol ve Giriş Yap

Türktelekom ve MEB’in öğrenciler için geliştirdiği ortak proje oldukça ilgi görmeye başladı. eğitim ve öğretime destek amaçlı kurulmuştur. ücretsiz olarak kullanılmaktadır ve alt yapısı TürkTelekom tarafından sağlanmaktadır. şuan ve öğrencileri faydalanmaktadır. İlköğretim öğrencileri sadece okul bilgisayarlarında kullanabilirken ve öğrencileri diledikleri bilgisayardan ’e giriş yapabilmektedir.

Meb Vitamin kullanabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Meb vitamin kaydolmak için öncelikle http://www.vitaminegitim.com/ sayfasına girmelisiniz. Açılan sayfada öncelikle size ait olan bilgiyi seçiyorsunuz sonra yönlendiren sayfada orta bölümde bulunan “Ücretsiz Üye Ol” bölümünden TC kimlik no ve doğum tarihinizi girip “Devam” bağlantısına tıklayarak Meb Vitamin kayıt olma işlemine başlayabilirsiniz.

Meb vitamin kayıt olan öğrenciler girişi https://www.vitaminegitim.com/giris/ bağlantısından yapmaktadır. Meb Vitamin ana sayfasına girip giriş bölümünden TC kimlik no ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

Meb vitamin öğretmenler için geliştirdiği portalına giriş yapabilimek için ise http://www.vitaminogretmen.com/ bağlantısını açmaları gerekmektedir.

Öğretmen ve öğrenciler için eğitim konusunda büyük destek veren Meb Vitamin yakında Veliler içinde bir hesap oluşturacak. Meb Vitamin kayıt olma ve giriş yapma konusundaki sorunlarınızı bizimle paylaşarak yanıt alabilirsiniz.

Bu Kelimelerden Geldiler: vitamin kaydol,meb vitamin kaydol,vitamin giriş yap,meb vitamin,meb vitamine kaydol,meb vitamin giriş yap,meb vıtamin üye ol,Vitamin Eğitim Giriş Yap,meb vitamin giriş,meb vitamin kayıt ol

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>