Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

yasak sitelere giriş programı

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 971 adet makaleye yazılmış, 39 yorum bulunmaktadır.

12

Meb Vitamin Kaydol ve Giriş Yap

Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!


Türktelekom ve MEB’in öğrenciler için geliştirdiği ortak proje oldukça ilgi görmeye başladı. eğitim ve öğretime destek amaçlı kurulmuştur. ücretsiz olarak kullanılmaktadır ve alt yapısı TürkTelekom tarafından sağlanmaktadır. şuan ve öğrencileri faydalanmaktadır. İlköğretim öğrencileri sadece okul bilgisayarlarında kullanabilirken ve lise öğrencileri diledikleri bilgisayardan ’e giriş yapabilmektedir.

Meb Vitamin kullanabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Meb vitamin kaydolmak için öncelikle http://www.vitaminegitim.com/ sayfasına girmelisiniz. Açılan sayfada öncelikle size ait olan bilgiyi seçiyorsunuz sonra yönlendiren sayfada orta bölümde bulunan “Ücretsiz Üye Ol” bölümünden TC kimlik no ve doğum tarihinizi girip “Devam” bağlantısına tıklayarak Meb Vitamin kayıt olma işlemine başlayabilirsiniz.

Meb vitamin kayıt olan öğrenciler girişi https://www.vitaminegitim.com/giris/ bağlantısından yapmaktadır. Meb Vitamin ana sayfasına girip giriş bölümünden TC kimlik no ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz 2012 Yasak Sitelere Giriş Programı İçin Tıklayın!

Meb vitamin öğretmenler için geliştirdiği portalına giriş yapabilimek için ise http://www.vitaminogretmen.com/ bağlantısını açmaları gerekmektedir.

Öğretmen ve öğrenciler için eğitim konusunda büyük destek veren Meb Vitamin yakında Veliler içinde bir hesap oluşturacak. Meb Vitamin kayıt olma ve giriş yapma konusundaki sorunlarınızı bizimle paylaşarak yanıt alabilirsiniz.

Bu Kelimelerden Geldiler: vitamin kaydol,meb vitamin kaydol,vitamin giriş yap,meb vitamin,meb vitamine kaydol,meb vitamin giriş yap,meb vıtamin üye ol,Vitamin Eğitim Giriş Yap,meb vitamin giriş,meb vitamin kayıt ol

Etiketler:

Yorum Yapmak İster misin?

 • Zengin diyor ki ;
  23 Nisan 2012, 18:22

  Güzel bir çalışma elinize sağlık

 • beren demirci diyor ki ;
  25 Nisan 2012, 15:35

  lütfen beni bu siteye alırmısınız sınıfta ve derslerde geriledim

 • memetuğur diyor ki ;
  02 Mayıs 2012, 14:07

  lütfen beni bu siteye alın nolur e-posta istiyor yazıyoruz diyo e-posta girin sıkııldım başkaları nasıl giriyor ütfen beni koyunn nollurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!

 • Esranur Gödek diyor ki ;
  09 Mayıs 2012, 20:55

  kendine bir e-posta bul sonra da msn ID e gir bu kadar basit çünkü BEN üyeyim ve çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook harika birşey bir sürü yenilikler yapıyorlar bizim için

 • mehmet diyor ki ;
  11 Mayıs 2012, 14:41

  vitamine kaydolmak istiyorum

 • yasemin tuncay diyor ki ;
  22 Mayıs 2012, 16:37

  LÜTFEN BENİ DE ALIN ! NNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLUUUUUURRRRRRRRRRR

 • harun tolu diyor ki ;
  24 Mayıs 2012, 14:43

  vitamine kayıt olmak istiyorum off.

 • mustafacan sarı diyor ki ;
  27 Mayıs 2012, 00:50

  lütfen üye olmak istiyorum ama olamıyorum denedim üye olamadım lütfen üye olabilirmiyim çok ihdiyacım var çalışmak istiyorum ücretli üye olabilirmiyim yaz tatilinde çalışmak istiyorum lütfen rica ediyorum

 • kübra maşalacı diyor ki ;
  31 Mayıs 2012, 18:14

  Bir türlü üye olamadım nasıl yapacağım :(

 • furkan diyor ki ;
  31 Mayıs 2012, 18:16

  Gerçekten çok faydalı bir sistem. Yaz tatilinde bol bol ders çalışacağım.

 • büşra diyor ki ;
  21 Temmuz 2012, 14:15

  grçekten çok yararlı

 • büşra diyor ki ;
  21 Temmuz 2012, 14:16

  çok değişik bir yer

Yorum Yaz

Yorumlarınızı Paylaşırken

Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

KayipSite.com