Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
msn

Msn Kayıt Ol

admin 18 Nis 2012 İnternet  0

Günümüzün en çok kullanılan iletişim aracını güncel blog okuyucularımıza nasıl kayıt olacaklarını anlatmak istedik. Msn adresi açmak için yapacağınız şey çok basit. Msn kaydolmak için msn kayıt formunu doldurup işlemi tamamlamak. İnternet kullanıcılarının hemen hemen hepsinin kullandığı msn ye sizde kayıt olup hemen arkadaşlarınızı ekleyerek iletişim kurabilir, dosya alışverişi yapabilir, görüntülü konuşabilir ve karşılıklı msn üzerinden oyun oynayabilirsiniz.

Msn kayıt olmaya başlamak için öncelikle msn resmi sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Msn Kayıt Olmaya başlamak için burayı tıklayınız.

Hotmail sayfasına girdikten sonra sol bölümdeki “Kaydolun” bağlantısına tıklayınız.

Kaydolun butonuna bastıktan sonra tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Alternatif eposta adresi bölümüne geldiğinizde eğer bir eposta adresiniz yoksa “Veya parola sıfırlama için bir güvenlik sorusu seçin” bağlantısına tıklayarak gizli soru ve cevap oluşturmanız gerekiyor. Tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra en alttaki doğrulama kodunu girip “kabul ediyorum” bağlantısına tıklayıp kayıt olmayı tamamlamanız gerekmektedir.

Eğer msn kayıt olurken hata alıyorsanız en üstte hangi konuda yanlış yaptığınızı belirtmektedir. Hata verilen bölümü doğru bir şekilde doldurarak tekrar kayıt yapmanız gerekmektedir. Msn üye olma konusunda bir sorun yaşarsanız yorumdan bizimle paylaşarak yanıt bulabilirsiniz.

zenmatenedir-585x329
Yasaklı Sitelere Girişte ZenMate Nasıl Kullanılır?
cepten-bedava-internet-2013
Cepten nasıl bedava internete girilir?
Facebook Şifresini Unuttum!
Facebook Şifresini Unuttum!
Ali Amca Ne Giydi?
Yeni İnternet Fenomeni Ali Amca

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir