Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Msn Kayıt Ol

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Günümüzün en çok kullanılan iletişim aracını güncel blog okuyucularımıza nasıl kayıt olacaklarını anlatmak istedik. için yapacağınız şey çok basit. Msn kaydolmak için kayıt formunu doldurup işlemi tamamlamak. İnternet kullanıcılarının hemen hemen hepsinin kullandığı ye sizde kayıt olup hemen arkadaşlarınızı ekleyerek iletişim kurabilir, dosya alışverişi yapabilir, görüntülü konuşabilir ve karşılıklı üzerinden oyun oynayabilirsiniz.

  Msn kayıt olmaya başlamak için öncelikle msn resmi sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Msn Kayıt Olmaya başlamak için burayı tıklayınız.

  Hotmail sayfasına girdikten sonra sol bölümdeki “Kaydolun” bağlantısına tıklayınız.

  Kaydolun butonuna bastıktan sonra tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Alternatif eposta adresi bölümüne geldiğinizde eğer bir eposta adresiniz yoksa “Veya parola sıfırlama için bir güvenlik sorusu seçin” bağlantısına tıklayarak gizli soru ve cevap oluşturmanız gerekiyor. Tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra en alttaki doğrulama kodunu girip “kabul ediyorum” bağlantısına tıklayıp kayıt olmayı tamamlamanız gerekmektedir.

  Eğer msn kayıt olurken hata alıyorsanız en üstte hangi konuda yanlış yaptığınızı belirtmektedir. Hata verilen bölümü doğru bir şekilde doldurarak tekrar kayıt yapmanız gerekmektedir. Msn üye olma konusunda bir sorun yaşarsanız yorumdan bizimle paylaşarak yanıt bulabilirsiniz.

  Bu Kelimelerden Geldiler: emesen kaydol,spor hareketleri,msn kayıt ol,emesen kayıt,emesene kayıt ol,MSN Üye Ol,emesen kayıt ol,msn kaydol,msn kay t ol,msn kay?t ol

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com