Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Örgü Motifli Battaniye Modelleri

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  El örgüsü battaniyeler, ve yatak örtülerinin yapılışları çok zevkli, görünüşleri ise çok albenilidir. El örgüsü örtülerle süslenen evlerde bir sıcaklık hissedilir. Ev hanımları el işi yaparak boş zamanlarını değerlendirir. Aynı zamanda da ev dekorasyonunda ilgi çeken şıklık yaratırlar. Rengarenk iplerle örülen kocaman battaniyeleri çok işlevseldir. İster televizyon izlerken dizlerinize örtün, ister koltuk örtüsü olarak odaya sıcaklığını yansıtın. Çocuk odasına yatak örtüsü hatta kendi yatağınızın üzerine bile örtü yapabilirsiniz. Yeter ki tığ işi yapmayı öğrenin. Geriye uyumlu renklerden ipleri almak kalıyor. Renkli motiflerden örtüler için kullanılan klasik bir dolgu, bir trabzanlı örnekle çok değişik modeller üretebilirsiniz. Renk seçimi ve kullanılan birleştirme tekniği modeli özelleştiriyor.

  Çok özel motiflerle tasarlanan bebek battaniyesi modeli, rengarenk motiflerle bezenmiş yatak örtüleri, değişik örneklerle hazırlanan uyumlu yastıklara sizde bayılacaksınız. Aslına bakarsanız bu renklerin uyumuna bayıldığım için aynı motifin farklı versiyonlarını da yayınladım.

  Renkli yünleri kullanacağımız motifli battaniye tasarımlarında bakalım sizin favoriniz hangisi?

  Bu Kelimelerden Geldiler: motifli battaniye modelleri,motifli örgü battaniye modelleri,ÖRGÜBATtaniye,motifli battaniye modeli,örgükoltukkılıfları,rg motif modelleri,el rgs battaniyeler,el örgüsü battaniyeler,motifli battaniye yapımı,örgü motif modelleri

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com