Anasayfa / El İşi / Örgü Motifli Battaniye Modelleri

Örgü Motifli Battaniye Modelleri

oÖrgü motifli Battaniye Modelleri

Örgü Motifli Battaniye Modelleri

El örgüsü battaniyeler, ve yatak örtülerinin yapılışları çok zevkli, görünüşleri ise çok albenilidir. El örgüsü örtülerle süslenen evlerde bir sıcaklık hissedilir. Ev hanımları el işi yaparak boş zamanlarını değerlendirir. Aynı zamanda da ev dekorasyonunda ilgi çeken şıklık yaratırlar. Rengarenk iplerle örülen kocaman battaniyeleri çok işlevseldir. İster televizyon izlerken dizlerinize örtün, ister koltuk örtüsü olarak odaya sıcaklığını yansıtın. Çocuk odasına yatak örtüsü hatta kendi yatağınızın üzerine bile örtü yapabilirsiniz. Yeter ki tığ işi yapmayı öğrenin. Geriye uyumlu renklerden ipleri almak kalıyor. Renkli motiflerden örtüler için kullanılan klasik bir dolgu, bir trabzanlı örnekle çok değişik modeller üretebilirsiniz. Renk seçimi ve kullanılan birleştirme tekniği modeli özelleştiriyor.

Çok özel motiflerle tasarlanan bebek battaniyesi modeli, rengarenk motiflerle bezenmiş yatak örtüleri, değişik örneklerle hazırlanan uyumlu yastıklara sizde bayılacaksınız. Aslına bakarsanız bu renklerin uyumuna bayıldığım için aynı motifin farklı versiyonlarını da yayınladım.

Renkli yünleri kullanacağımız motifli battaniye tasarımlarında bakalım sizin favoriniz hangisi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>