Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Patik Örnekleri, Modelleri ve Yapılışı

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Eskiden olduğu gibi patik örmek için 5 adet şişe ihtiyacınız yok. Marifetli hanımlar tek tığ ile patik örnekleri oluşturuyor. Patikler hem el emeği göz nuru hem de ihtiyacınıza göre kendi zevkinize göre tasarladığınız en kıymetli eşyalarınız. Renk, model tamamen size ait siz sadece seçin ve örün. Ayrıca dilerseniz hediye de edebilirsiniz, böyle el emeği bir hediye herkesin hoşuna gidecektir.

  PATİK YAPIMI :

  Örneğin yandaki patik için dilerseniz resimdeki motifi dilerseniz de düz ilmekleri tercih edebilirsiniz. Patik modelleri ve yapılışı ile ilgili İlk yapmanız gereken aynı ölçüde 6 adet kare oluşturmak. Karelerinizi oluşturduktan sonra resimde gördüğünüz şekilde birleştirin. Birleştirme işlemini tığ ile yaparsanız daha şık ve orjinal görünecektir ama tabi dilerseniz iğne ile de dikebilirsiniz.

  Bu birleştirme işleminden sora da sağ tarafta görmüş olduğunuz şekilde dikkatlice birleştirin ve resimdeki biçimi elde edin. Bu en basit patik yapımı örneklerinden biridir. İlk olarak patik yapmaya bu modelle başlamanızda fayda var. Dilerseniz tek renk dilerseniz resimdeki gibi iki renk olarak örneği uygulayabilirsiniz. Simli ipler kullanarak daha şık bir görüntü elde edeceğinizi unutmayınız özellikle de hediye olarak düşünüyorsanız simli ipleri tavsiye ederim. Çünkü bu tip ipler modelinizi daha ağır gösterecektir.Diğer modellerden de faydalanabilirsiniz dilerseniz.

  Bu Kelimelerden Geldiler: patik örnekleri ve yapılışı,patik modelleri ve yapılışı,patik örnekleri ve yapılışları,patik modelleri,patik örnekleri,patik modelleri ve yapılışları,patik ornekleri yapılışı,tek tıg patik modelleri,çoçuk patik modelleri ve yapılışı,patik modelleri yapılışı

  Etiketler:
  • Kategori: Kadın
  • Nisan 18, 2012
  • 0 Yorum
  • 5.323 kez okundu.
  • admin

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com