Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
photofunia

Photofunia Resim Efekt Sitesi

admin 26 Nis 2012 İnternet  0

Photofunia resimlere efekt vermek için kullanılan sitedir. Photofunia sitesini kullanarak resminize kolayca efekt verip güzelleştirebilirsiniz. Fotofunia sitesine girip efekt vermek istediğiniz şablonu seçip resminizi yüklüyorsunuz ve artık sizin resminiz o şablondaki efekte sahip oluyor. Fotofunia sitesinde birbirinden güzel ve yüzlerce şablon bulunmaktadır. Bu şablonlar arasından beğendiğinizi seçip resim yüklemek için “Browse” bağlantısına tıklayıp bilgisayarınızdan resmi seçiyorsunu ve “Go” bağlantısına tıkladığınızda resminizin efektli hali karşınıza çıkıyor sizde bu resme sağ tuşa basıp resmi farklı kaydet diyerek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Photofunia kullanarak resimlerinize kolayca efekt verebilirsiniz. Örnek olarak Murat Bozun orjinal resminden bir sürü efektli şablonu kullanarak resimlere efekt verdik. Sizde orjinal resminizi aşağıdaki resimler gibi yapabilirsiniz.

Photofunia kullanarak resimlerinize efekt vermek için buraya tıklayınız.

Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada karşınıza efektler çıkacaktır. Ana sayfadaki efektlerden birini seçebilir yada üst bölümde bulunan “Categories” bağlantısına tıklayıp istediğiniz kategoriyi seçip içindeki efektli şablonları kullanıp resimlerinize efekt verebilirsiniz.

Resminizin efektli olmasını istediğiniz şablonu seçtikten sonra “Choose File” bağlantısına tıklayıp açılan bencerenin sol üst bölümündeki “Browse” bağlantısına tıklıyoruz ve açılan pencerede bilgisayarınızda kayıtlı olan efekt vermek istediğiniz resmi seçiyorsunuz. Resim sunucuya yükleme işi bittikten sonra resminiz ve üstünde bir çerçeve çıkıyor resminizin hangi bölümünü efekte katmak istiyorsanız resminiz üzerinde sürüklüyorsunuz ve “Ok” bağlantınısına tıklıyorsunuz son olarak “Go” bağlantısına tıklayıp resminizin o şablona dönüşmesini bekliyorsunuz. Resim efekt verme işi tamamlanınca efektli resminiz karşınıza çıkıyor. Resminizi isterseniz sağ tuşa basıp resmi farklı kaydet diyerek bilgisayarınıza kaydedebilir yada altında Save bölümüne tıklayıp resminizi kayıt edebilirsiniz. Efektli resminizi paylaşmak için ise resmin altındaki “Share” bağlantısına tıklayıp hangi sosyal ağda paylaşmak istiyorsanız onu seçerek efektli resminizi internette paylaşabilirsiniz.

Murat bozun orjinal resminin photofunia kullanarak efektlendirilmiş resimleri;

zenmatenedir-585x329
Yasaklı Sitelere Girişte ZenMate Nasıl Kullanılır?
cepten-bedava-internet-2013
Cepten nasıl bedava internete girilir?
Facebook Şifresini Unuttum!
Facebook Şifresini Unuttum!
Ali Amca Ne Giydi?
Yeni İnternet Fenomeni Ali Amca

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir