Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 971 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Spor Öncesi Isınma Hareketleri

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Spor öncesi ısınma hareketleri sporu daha iyi yapmanıza ve sağlığınızı bozmadan sporu daha faydalı yapabilmeniz için mutlaka gereklidir. , , ve tüm sporları yapmadan önce mutlaka ısınma hareketlerini uygulamalısınız. Güncel blog okuyucularımıza genel olarak spordan önce yapılması gereken hareketleri bu yazımızda anlatmak istedik. Yapacağınız spora göre farklı ısınma hareketleri mutlaka vardır ama bu yazımızda genel olarak yapılan ısınma hareketlerini anlatacağız. Yüzme sporunu yaparken bile önce ısınmanız gerekmektedir. Eğer ısınma hareketlerini yapmadan spora başlarsanız kaslarınızı yorarsınız yaptığınız spordan verim alamazsınız. Öncelikle kendinizi spor yapmaya hazırlamanız gerekmektedir. Isınma hareketi yapmadan spora başlamak kaslarınızı eritmenize hatta sakatlanmaya yol açabilirsiniz. Ayrıca spor hareketlerini kuralına uygun ve doğru yapmalısınız. Yaptığınız doğru ısınma hareketleriyle sporunuzu daha verimli hale getireceksiniz. Spor öncesi ısınma hareketlerinin nasıl yapılacağını resimli bir şekilde sırasıyla aşağıda görebilirsiniz.

  Spor öncesinde ısınma hareketleri tekniklerini sırasıyla bir kaç defa uygulayın kendinizi spor yapmaya hazır hissedine kadar devam edin.

  Spor Öncesi Isınma Hareketleri ()

  Spor öncesi ısınma hareketlerinin doğru yapılmasından bahsetmiştik. Aşağıdaki videomuzu izleyeren ısınma hareketlerini nasıl doğru yapabileceğinizi anlatmaktadır. Doğru yapılmayan spor hareketleri sizi spora hazırlamaz hemde ısınma hareketleri yaparken kendinizi sakatlamanıza neden olabilir.

  Spor Öncesi Isınma Hareketleri ()

  Bu Kelimelerden Geldiler: beden eğitimi ısınma hareketleri,ısınma hareketleri ve açıklamaları,beden eğitimi ısınma hareketleri resimli anlatım,futbol ?s?nma hareketleri resimli,beden eğitimi ısınma hareketleri ve açıklamaları,ısınma hareketleri resimli anlatım,beden eğitimi ısınma hareketleri sırasıyla,jimnastik hareketleri,ısınma hareketleri resimli ve açıklamalı,ısınma hareketleri ve açıklaması

  Etiketler:
  • Kategori: Spor
  • Nisan 23, 2012
  • 0 Yorum
  • 11.110 kez okundu.
  • admin

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com