Anasayfa / Kadın / Takı Tasarımı Nasıl Yapılır?

Takı Tasarımı Nasıl Yapılır?

11

Takı Tasarımı Nasıl Yapılır?

Son yılların en çok rağbet gören uğraşılarından takı tasarımı ev hanımlarının vakit geçirmek için yaptıkları bir uğraşı olmaktan çıktı. Artık takı tasarımı ciddi kazançlar getiren hatta birçok kişinin geçimini sağlama amaçlı yaptığı bir iş haline geldi.

Takı tasarımı yapmak artık çok daha profesyonel bir iş hem üniversitelerin bu bölümlerinden mezun kişiler bulunuyor, hem de bu işi yapabilmek için size yardımcı olacak kurslar mevcut. Eğer bu işi ciddi olarak yapmayı ve iyi paralar kazanmayı düşünüyorsanız bir kursa giderek eğitim almanızı tavsiye ederim, yaklaşık altı-yedi aylık bir eğitimin ardından siz de piyasada rekabet edebilecek duruma gelebilirsiniz.

Neden eğitim almak konusuna gelince de bu iş sanıldığı kadar da basit bir iş değil aslında. Örneğin ahşap boncukları kolye yapımında kullanmalısınız, inci kullanırken ipek iplik kullanmalısınız. Bu bilgileri öğrenmek işin detaylarını kavramak için iyi bir yardım almakta fayda var. Sonrası daha çok sizin hayal gücünüze ve zevkli dizimlerinize kalmış bir durum.

Tasarım için malzemeleri bulabileceğiniz sırf bu tür malzemelerle donatılmış mağazaları bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>