Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Takı Tasarımı Nasıl Yapılır?

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Son yılların en çok rağbet gören uğraşılarından takı tasarımı ev hanımlarının vakit geçirmek için yaptıkları bir uğraşı olmaktan çıktı. Artık takı tasarımı ciddi kazançlar getiren hatta birçok kişinin geçimini sağlama amaçlı yaptığı bir iş haline geldi.

  Takı tasarımı yapmak artık çok daha profesyonel bir iş hem üniversitelerin bu bölümlerinden mezun kişiler bulunuyor, hem de bu işi yapabilmek için size yardımcı olacak kurslar mevcut. Eğer bu işi ciddi olarak yapmayı ve iyi paralar kazanmayı düşünüyorsanız bir kursa giderek eğitim almanızı tavsiye ederim, yaklaşık altı-yedi aylık bir eğitimin ardından siz de piyasada rekabet edebilecek duruma gelebilirsiniz.

  Neden eğitim almak konusuna gelince de bu iş sanıldığı kadar da basit bir iş değil aslında. Örneğin ahşap boncukları kolye yapımında kullanmalısınız, inci kullanırken ipek iplik kullanmalısınız. Bu bilgileri öğrenmek işin detaylarını kavramak için iyi bir yardım almakta fayda var. Sonrası daha çok sizin hayal gücünüze ve zevkli dizimlerinize kalmış bir durum.

  Tasarım için malzemeleri bulabileceğiniz sırf bu tür malzemelerle donatılmış mağazaları bulabilirsiniz.

  Bu Kelimelerden Geldiler: takı tasarımı nasıl yapılır,takı tasarım malzemeleri,boncuk takı tasarımı nasıl yapılır,boncuk takı tasarımı,takılar nasıl yapılır,el yapm taklar ve yapllar,el işi takı tasarımı nasıl yapılır,takı tasarımları ve yapılışları,takı tasarım nasıl yapılır,takı tasarım

  Etiketler:
  • Kategori: Kadın
  • Temmuz 28, 2012
  • 0 Yorum
  • 1.948 kez okundu.
  • admin

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com