Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
temple run

Temple Run Oyunu Android İndir

admin 19 Nis 2012 Mobil  0

Temple Run ios işletim sistemli cihazlarda (IPhone ve IPAD) en çok oynanan oyun haline gelmesiyle oyunun üreticisi imangi studios oyunu android cihazlara uyarlamasıyla android cihazlarda da en çok oynanan oyun haline gelmiştir. Oyunun amacı sadece koşarak önünüze gelen engelleri aşmak ve en yüksek puanı almaktır. Tapınaktan kaçarken sizi maymunlar kovalıyor eğer bir engele takılıp kalırsanız maymunlar sizi yakalıyor ve oyunu kaybediyorsunuz. Ayrıca önünüze gelen engellerde yanlış hamle yapıp düşebiliyor yada duvara çarpıp oyunu kaybedebiliyorsunuz.

Imangi Studios oyun üreticisinin geliştirdiği Temple Run mobil cihazlarda en çok oynanan oyun haline gelmektedir. Oyunda arkadaşlarınızla yarışabilir ve en çok puanı almak için uğraşabilirsiniz. Oyunu oynadıkça puanlar kazanıyor ve kazandığınız puanlarla kendizi ve bazı bossları geliştirerek daha çok puan almanıza yardımcı olmaktadır.

Temple Run oyunu yüksek çözünürlük ve performansı yüksek cihazlarda çalışmaktadır. Eğer android markette oyunu göremiyorsanız mobil cihazınız oyunu desteklemiyor demektir. Samsung Galaxy S mobil cihazı oyunu desteklememektedir. Daha yüksek model bir cihazınız yoksa oyunu yüklemek için uğraşmayın. Şuan kullanmış olduğum HTC Desire S mobil cihazı oyunu destekleyip sorunsuz çalışmaktadır.

Temple Run Ekran Görüntüleri

Temple Run oyununu mobil cihazınıza indirmek için mobil cihazınızdan Google Play Store Uygulamasını kullanarak Temple Run diye aratıp yükleyebilir yada bilgisayarınızdan Google Play Store sayfasına girip yükleyebilirsiniz.

Google Play Store sayfasından Temple Run Oyununu indirmek için burayı tıklayınız.

Temple Run Tanıtım Videosu

logo
Ateş ve Su Oyunları , Silah oyunları
cepten-bedava-internet-2013
Cepten nasıl bedava internete girilir?
instagram-android-ve-ios-dublaj-programi-dubsmash-nedir-nasil-kullanilir-79566-02012015171822
Dubsmash nasıl kullanılır?
2014_yaz_sac_trendleri3
2014 yaz saç modası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir