Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 971 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Temple Run Oyunu Android İndir

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Temple Run ios işletim sistemli cihazlarda (IPhone ve IPAD) en çok oynanan oyun haline gelmesiyle oyunun üreticisi imangi studios oyunu android cihazlara uyarlamasıyla android cihazlarda da en çok oynanan oyun haline gelmiştir. Oyunun amacı sadece koşarak önünüze gelen engelleri aşmak ve en yüksek puanı almaktır. Tapınaktan kaçarken sizi maymunlar kovalıyor eğer bir engele takılıp kalırsanız maymunlar sizi yakalıyor ve oyunu kaybediyorsunuz. Ayrıca önünüze gelen engellerde yanlış hamle yapıp düşebiliyor yada duvara çarpıp oyunu kaybedebiliyorsunuz.

  Imangi Studios oyun üreticisinin geliştirdiği Temple Run mobil cihazlarda en çok oynanan oyun haline gelmektedir. Oyunda arkadaşlarınızla yarışabilir ve en çok puanı almak için uğraşabilirsiniz. Oyunu oynadıkça puanlar kazanıyor ve kazandığınız puanlarla kendizi ve bazı bossları geliştirerek daha çok puan almanıza yardımcı olmaktadır.

  Temple Run oyunu yüksek çözünürlük ve performansı yüksek cihazlarda çalışmaktadır. Eğer android markette oyunu göremiyorsanız mobil cihazınız oyunu desteklemiyor demektir. Samsung Galaxy S mobil cihazı oyunu desteklememektedir. Daha yüksek model bir cihazınız yoksa oyunu yüklemek için uğraşmayın. Şuan kullanmış olduğum HTC Desire S mobil cihazı oyunu destekleyip sorunsuz çalışmaktadır.

  Temple Run Ekran Görüntüleri

  Temple Run oyununu mobil cihazınıza indirmek için mobil cihazınızdan Google Play Store Uygulamasını kullanarak Temple Run diye aratıp yükleyebilir yada bilgisayarınızdan Google Play Store sayfasına girip yükleyebilirsiniz.

  Google Play Store sayfasından Temple Run Oyununu indirmek için burayı tıklayınız.

  Temple Run Tanıtım Videosu

  Bu Kelimelerden Geldiler: temple run indir samsung,temple run tapınaktan kaçış oyna,temple run bilgisayara indir,iphone maymunlardan kaçma oyunu oyna,temple run maymunlardan kaçış oyunu oyna,maymundan kaçış,maymunlardan kaçma oyunu iphone oyna,maymunlardan kaçma oyunu,temple run indir bilgisayara,android maymun oyunu

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com