Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

yasak sitelere giriş programı

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 971 adet makaleye yazılmış, 39 yorum bulunmaktadır.

3

Vodafone İnternet ve Cepnet Paketi İptali

Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!


operatörünün yapmış olduğu internet ve cepnet paketinin nasıl iptal olacağını güncel blog okuyucularımıza anlatmak istedik. Kampanya dahilinde satın almış olduğunuz internet ve cepnet paketini bir mesajla iptal edebilirsiniz. Cepnet ve internet paketine üyeyseniz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Artık bu paketlerden kullanmıyorsanız paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir aksi takdirde bu paketin ödemesini sürekli yenileyerek ödemek zorunda kalırsınız. Cepnet paketlerigünlük ve aylık olmaktadır. Eğer paketi satın aldıysanız o ay boyunca interneti kullanabilirsiniz bir daha ki ay geldiğinde paketiniz otomatik yenileyerek 1 ay daha uzatılmaktadır. Paketinizi iptal ettiğinizde ise o ay paketin ödemesi alındığından geçerli olan ayın paketini kullanmaya devam edersiniz süreniz bittiğinde paketiniz iptal ettiğinizden yenilenmeyerek bir sonraki ayın internet paketini ödemezsiniz.

Aylık internet ve cepnet paketi iptali

Cepnet aylık paketini satın aldıysanız telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL AYLIKCEPNET yazıp 3636 kısa mesaj atarak aylık cepnet paketinizi iptal edebilirsiniz.

İptal ettiğinizde o ayın internetini kullanmaya devam edersiniz ve süresi bittiğinde iptal olur. Paketiniz bittikten 1 gün sonra bile iptal etmiş olursanız o ayın paketini ödersiniz.

Günlük internet ve cepnet paketi iptali

paketini kullanıyorsanız iptal etmenize gerek yoktur. paketi hergün otomatik olarak yenilenmemektedir. paketini satın aldığınız gün için kullanırsınız ve gün bitiminde paketiniz iptal olmaktadir.

Ücretsiz 2012 Yasak Sitelere Giriş Programı İçin Tıklayın!

Vodafone cepnet paketi artık üye alımına kapalıdır. Cepnet paketini kullananlar iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilecektir. Cepnet paketlerinin yerini artık almıştır.

Bu Kelimelerden Geldiler: vodafone internet paketi iptali,vodafone internet paketi iptal,vodafone internet paketi nasıl iptal edilir,vodafone internet paketleri nasıl iptal edilir,vodafone internet paketleri iptal,vodafone internet iptal,vodafone internet paket iptali,vodafone internet iptali,vodafone internet paketi nasıl yapılır,vodafone internet paketleri iptali

Etiketler:
 • Kategori: Mobil
 • Mayıs 5, 2012
 • 3 Yorum
 • 48.544 kez okundu.
 • admin

Yorum Yapmak İster misin?

 • muhittin diyor ki ;
  06 Mayıs 2012, 21:38

  yayınlamakta geç kaldın ve zaten bu bilgileri herkes biliyor bilmeyende vodafone’un sitesinden girer bakar zaten

 • bilal unlu diyor ki ;
  14 Temmuz 2012, 20:49

  saol kardes yeni gectim vodafone site ugrastirmadigin icin

 • Yusuf diyor ki ;
  20 Temmuz 2012, 21:57

  Arkadaşlar 10tl war genç250mb ilk ay 7.5 birde genç 500 oda 9.5 tl idi ertesi gün bunlardan birisini mi alır yoksa daha fazla tl yükleyince 2. Paketidemi alır

Yorum Yaz

Yorumlarınızı Paylaşırken

Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

KayipSite.com