Anasayfa / Mobil / Vodafone İnternet ve Cepnet Paketi İptali

Vodafone İnternet ve Cepnet Paketi İptali

vodafone

Vodafone İnternet ve Cepnet Paketi İptali

operatörünün yapmış olduğu internet ve cepnet paketinin nasıl iptal olacağını güncel blog okuyucularımıza anlatmak istedik. Kampanya dahilinde satın almış olduğunuz internet ve cepnet paketini bir mesajla iptal edebilirsiniz. Cepnet ve internet paketine üyeyseniz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Artık bu paketlerden kullanmıyorsanız paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir aksi takdirde bu paketin ödemesini sürekli yenileyerek ödemek zorunda kalırsınız. Cepnet paketlerigünlük ve aylık olmaktadır. Eğer paketi satın aldıysanız o ay boyunca interneti kullanabilirsiniz bir daha ki ay geldiğinde paketiniz otomatik yenileyerek 1 ay daha uzatılmaktadır. Paketinizi iptal ettiğinizde ise o ay paketin ödemesi alındığından geçerli olan ayın paketini kullanmaya devam edersiniz süreniz bittiğinde paketiniz iptal ettiğinizden yenilenmeyerek bir sonraki ayın internet paketini ödemezsiniz.

Aylık internet ve cepnet paketi iptali

Cepnet aylık paketini satın aldıysanız telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL AYLIKCEPNET yazıp 3636 kısa mesaj atarak aylık cepnet paketinizi iptal edebilirsiniz.

İptal ettiğinizde o ayın internetini kullanmaya devam edersiniz ve süresi bittiğinde iptal olur. Paketiniz bittikten 1 gün sonra bile iptal etmiş olursanız o ayın paketini ödersiniz.

Günlük internet ve cepnet paketi iptali

paketini kullanıyorsanız iptal etmenize gerek yoktur. paketi hergün otomatik olarak yenilenmemektedir. paketini satın aldığınız gün için kullanırsınız ve gün bitiminde paketiniz iptal olmaktadir.

Vodafone cepnet paketi artık üye alımına kapalıdır. Cepnet paketini kullananlar iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilecektir. Cepnet paketlerinin yerini artık almıştır.

Bu Kelimelerden Geldiler: vodafone internet paketi iptali,vodafone internet paketi iptal,vodafone internet paketi nasıl iptal edilir,vodafone internet paketleri nasıl iptal edilir,vodafone internet paketleri iptal,vodafone internet iptal,vodafone internet paket iptali,vodafone internet iptali,vodafone internet paketi nasıl yapılır,vodafone internet paketleri iptali

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>