Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
vodafone

Vodafone İnternet ve Cepnet Paketi İptali

admin 05 May 2012 Mobil  0

Vodafone operatörünün yapmış olduğu internet ve cepnet paketinin nasıl iptal olacağını güncel blog okuyucularımıza anlatmak istedik. Kampanya dahilinde satın almış olduğunuz internet ve cepnet paketini bir mesajla iptal edebilirsiniz. Cepnet ve internet paketine üyeyseniz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Artık bu paketlerden kullanmıyorsanız paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir aksi takdirde bu paketin ödemesini sürekli yenileyerek ödemek zorunda kalırsınız. Cepnet paketlerigünlük ve aylık olmaktadır. Eğer aylık cepnet paketi satın aldıysanız o ay boyunca interneti kullanabilirsiniz bir daha ki ay geldiğinde paketiniz otomatik yenileyerek 1 ay daha uzatılmaktadır. Paketinizi iptal ettiğinizde ise o ay paketin ödemesi alındığından geçerli olan ayın paketini kullanmaya devam edersiniz süreniz bittiğinde paketiniz iptal ettiğinizden yenilenmeyerek bir sonraki ayın internet paketini ödemezsiniz.

Aylık internet ve cepnet paketi iptali

Cepnet aylık paketini satın aldıysanız telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL AYLIKCEPNET yazıp 3636 kısa mesaj atarak aylık cepnet paketinizi iptal edebilirsiniz.

İptal ettiğinizde o ayın internetini kullanmaya devam edersiniz ve süresi bittiğinde iptal olur. Paketiniz bittikten 1 gün sonra bile iptal etmiş olursanız o ayın paketini ödersiniz.

Günlük internet ve cepnet paketi iptali

Günlük cepnet paketini kullanıyorsanız iptal etmenize gerek yoktur. Günlük cepnet paketi hergün otomatik olarak yenilenmemektedir. Günlük cepnet paketini satın aldığınız gün için kullanırsınız ve gün bitiminde paketiniz iptal olmaktadir.

Vodafone cepnet paketi artık üye alımına kapalıdır. Cepnet paketini kullananlar iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilecektir. Cepnet paketlerinin yerini artık Mobil internet paketi almıştır.

cepten-bedava-internet-2013
Cepten nasıl bedava internete girilir?
instagram-android-ve-ios-dublaj-programi-dubsmash-nedir-nasil-kullanilir-79566-02012015171822
Dubsmash nasıl kullanılır?
2014_yaz_sac_trendleri3
2014 yaz saç modası
T_40_turkcell_001
Turkcell’in akıllı telefonu T40

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir