Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Vodafone Sınırsız Cepnet Paketi 2012

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  keyfini sınırsız doya doya yaşamanız için sınırsız cepnet paketi tekrardan geri döndü. Vodafone operatörünün en çok beğenilen ve kullanılan tariflerinden olan Aylık Sınırsız Cepnet paketini tekrardan kullanabileceksiniz. İlk 3 ay için %50 indirimli ödeyeceğiniz sınırsız cepnet paketinin ilk 3 ay için 7 TL ödeyerek kullanabileceksiniz. İlk 3 aydan sonra 14 TL ödeyerek sınırsız internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

  İnternet kota aşım derdi artık ortadan kalkıyor. Kotayı aştım faturam çok fazla gelecek korkusu olmadan doya doya internetin keyfini yaşayabileceksiniz.

  Aylık Cepnet – 250

  İlk 3 ay 7 TL daha sonrasında aylık 14 TL ödeyerek sınırsız cepnet internet paketini kullanabilirsiniz. İnternet hızınız 250MB aşınca 96K hızına düşecektir. İnterneti sınırsız kullanabileceksiniz fakat 250MB aşınca çok daha düşük hızda kullanabileceksiniz.

  Sınırsız aylık cepnet 250 paketine üye olmak için;

  ABONE CEPNET250 yazıp, 3636’ya kısa mesaj göndererek sınırsız cepnet paketine sahip olabilirsiniz.

  Aylık Cepnet – 500

  İlk 3 ay 9,5TL, sonrasında aylık 19 TL ödeyerek Cepnet500 paketini kullanabilirsiniz. Aylık Cepnet500 paketiyle sınırsız özgürce internete girebileceksiniz. 500MB adil kullanım kotasını aştığınızda internetiniz 96K hızına düşürülerek kullanmaya devam edeceksiniz.

  ABONE CEPNET500 yazıp, 3636’ya kısa mesaj göndererek sınırsız cepnet paketine sahip olabilirsiniz.

  Bu Kelimelerden Geldiler: vodafone sınırsız internet paketi,vodafone sınırsız internet,vodafone sınırsız internet nasıl yapılır,vodafone aylık sınırsız internet paketi nasıl yapılır,vodafone internet paketleri sınırsız,Cepnet 250 sorgulama,vodafone internet paketleri 2012,vodafone sınırsız internet 2012,vodafone internet paketi sınırsız,cepnet 250 kota sorgulama

  Etiketler:
  • Kategori: Mobil
  • Mayıs 28, 2012
  • 0 Yorum
  • 13.553 kez okundu.
  • admin

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com