Anasayfa / Mobil / Vodafone Sınırsız Cepnet Paketi 2012

Vodafone Sınırsız Cepnet Paketi 2012

vodafone

Vodafone Sınırsız Cepnet Paketi 2012

Vodafone cepte internet keyfini sınırsız doya doya yaşamanız için sınırsız cepnet paketi tekrardan geri döndü. Vodafone operatörünün en çok beğenilen ve kullanılan tariflerinden olan Aylık Sınırsız Cepnet paketini tekrardan kullanabileceksiniz. İlk 3 ay için %50 indirimli ödeyeceğiniz sınırsız cepnet paketinin ilk 3 ay için 7 TL ödeyerek kullanabileceksiniz. İlk 3 aydan sonra 14 TL ödeyerek sınırsız internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

İnternet kota aşım derdi artık ortadan kalkıyor. Kotayı aştım faturam çok fazla gelecek korkusu olmadan doya doya internetin keyfini yaşayabileceksiniz.

Aylık Cepnet – 250

İlk 3 ay 7 TL daha sonrasında aylık 14 TL ödeyerek sınırsız cepnet internet paketini kullanabilirsiniz. İnternet hızınız 250MB aşınca 96K hızına düşecektir. İnterneti sınırsız kullanabileceksiniz fakat 250MB aşınca çok daha düşük hızda kullanabileceksiniz.

Sınırsız aylık cepnet 250 paketine üye olmak için;

ABONE CEPNET250 yazıp, 3636’ya kısa mesaj göndererek sınırsız cepnet paketine sahip olabilirsiniz.

Aylık Cepnet – 500

İlk 3 ay 9,5TL, sonrasında aylık 19 TL ödeyerek Cepnet500 paketini kullanabilirsiniz. Aylık Cepnet500 paketiyle sınırsız özgürce internete girebileceksiniz. 500MB adil kullanım kotasını aştığınızda internetiniz 96K hızına düşürülerek kullanmaya devam edeceksiniz.

ABONE CEPNET500 yazıp, 3636’ya kısa mesaj göndererek sınırsız cepnet paketine sahip olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>