Anasayfa / Otomobil / Yeni Toyota Auris 2013 Özellikleri ve Fiyat Listesi

Yeni Toyota Auris 2013 Özellikleri ve Fiyat Listesi

2013-Toyota-Auris-4

Yeni Toyota Auris 2013 Özellikleri ve Fiyat Listesi

Toyota Auris 2013Özellikleri ve Fiyat Listesi : Auris’in Türkiye serüveni ekim ayında son bulacak. 2007 yılından beri Adapazarı’nda ki fabrikada üretilen Toyota Auris modeli ekim ayından itibaren İngiltere’de ki fabrikalarda üretilmeye devam edilecek. Bu tarihten itibaren Türkiye’de Corolla’nın yeni sedan modeli Türkiye’de üretilmeye başlanacak.

2013 yılının ilk aylarında Toyota Plazalarda yerini alacak yeni Auris Toyota’nın Avrupada ki pazar payını büyütmekte en önemli kozlarından biri olacak. Yaklaşık 100 Milyon sterlinlik bir yatırımla İngiltere’de üretimine başlanan Auris’in es kiye göre tasarım anlamında çok yol aldığını ve ilk nesline göre son derece sert ön görünümüyle dikkat çektiğini söylemek mümkün.

Bunların yanında Auris  Türkiye’den rekorla ayrılmaya kararlı. 2012’nin alanında en çok satan arabası olma yolunda hızla ilerliyor. Öyle ki bu yılın ilk 7 ayında 5bin 715 adet Auris satıldı. Bu da Avrupa’da en çok Auris satılan ülkenin Türkiye olduğunu bizlere gösteriyor.

Otomobil severlerin merakla beklediği Yeni Toyota Auris farklı motor seçenekleri ve alternatif renkleriyle de 2013’ün ilk aylarında Türkiye pazarında görücüye çıkacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>