Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

kayipsite.com

Kayıp Site'de, 28 kategori'de, 972 adet makaleye yazılmış, 0 yorum bulunmaktadır.

  0

  Yeni Toyota Auris 2013 Özellikleri ve Fiyat Listesi

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Toyota Auris 2013Özellikleri ve Fiyat Listesi : Auris’in Türkiye serüveni ekim ayında son bulacak. 2007 yılından beri Adapazarı’nda ki fabrikada üretilen Toyota Auris modeli ekim ayından itibaren İngiltere’de ki fabrikalarda üretilmeye devam edilecek. Bu tarihten itibaren Türkiye’de Corolla’nın yeni sedan modeli Türkiye’de üretilmeye başlanacak.

  2013 yılının ilk aylarında Toyota Plazalarda yerini alacak Toyota’nın Avrupada ki pazar payını büyütmekte en önemli kozlarından biri olacak. Yaklaşık 100 Milyon sterlinlik bir yatırımla İngiltere’de üretimine başlanan Auris’in es kiye göre tasarım anlamında çok yol aldığını ve ilk nesline göre son derece sert ön görünümüyle dikkat çektiğini söylemek mümkün.

  Bunların yanında Auris  Türkiye’den rekorla ayrılmaya kararlı. 2012’nin alanında en çok satan arabası olma yolunda hızla ilerliyor. Öyle ki bu yılın ilk 7 ayında 5bin 715 adet Auris satıldı. Bu da Avrupa’da en çok Auris satılan ülkenin Türkiye olduğunu bizlere gösteriyor.

  Otomobil severlerin merakla beklediği farklı motor seçenekleri ve alternatif renkleriyle de 2013’ün ilk aylarında Türkiye pazarında görücüye çıkacak.

  Bu Kelimelerden Geldiler: toyota auris 2013 fiyat listesi,toyota auris 2013,yeni toyota auris,toyota auris 2013 fiyat,auris 2013,auris 2013 fiyat,yeni corolla 2013,yeni auris 2013 fiyat,yeni auris fiyatı,yeni auris 2013

  Etiketler:

  Yorum Yapmak İster misin?

  Yorum Yaz

  Yorumlarınızı Paylaşırken

  Yorumlarınızı politik,kırıcı,kaba yazmamaya özen gösterin başkalarını taciz edebilecek laflardan kaçının.Kriterlere uymayan yorumlar onaylanmıyacaktır.

  Lütfen bizimle bilgilerinizi doğru şekilde paylaşın sitemiz size Kesinlikle spam mailler göndermez

  KayipSite.com